Home Гороскоп на 2013 Гороскоп на квітень 2014 для всіх знаків зодіаку
Гороскоп на квітень 2014 для всіх знаків зодіаку
31.03.2014 20:35

Овен. У квітні ви схильні дуже часто відволікатися від своїх робочих обов'язків. Хоча не варто було б адже в цьому місяці вас очікують часті перевірки та контроль. А ось приділивши увагу роботі, зможете отримати додатковий прибуток і побалувати себе дорогою покупкою.
Телець. У квітні вас чекає активна фінансова діяльність. Але не виключено, що для досягнення фінансових цілей вам доведеться сильно підлаштуватися під впливову людину. Готуйтеся до компромісів, адже вам доведеться миритися з тими, з ким ви у сварці.
Близнюки у квітні мають готуватися до кар'єрних звершень. Якщо проявите нестандартність мислення, отримаєте підвищення зарплати. Прибуток почне надходити з різних джерел. Але готуйтеся, що решта планів через роботу доведеться відкласти.
Раків в квітні чекає активна робоча обстановка. Вас вимагатимуть скрізь і негайно. Але нестабільність на роботі компенсується приємними сюрпризами в особистому житті.
Леви в квітні зможуть більше відпочивати через лояльне ставлення до них керівництва. Але це зменшить ваші доходи. Зросте ваш авторитет і легко зможете схиляти людей до прийняття необхідних для вас рішень.
Діви квітень проведу в турботах, як робочих, так і домашніх. Але в цей раз ви будете отримувати задоволення навіть від звичайних побутових обов'язків. Наприкінці квітня до вас прийдуть заслужений успіх і удача.
Терези у квітні зможуть активно і успішно реалізуватися в різних областях. Зможете піднятися по кар'єрній або соціальній драбині. Слідкуйте за бюджетом і не робіть необдуманих покупок, так як у квітні вірогідні фінансові втрати.
Скорпіони в квітні будуть отримувати вигоду там, де інші терплять втрати. Велика ймовірність цікавої або навіть розважальної подорожі. Воно буде варто того, навіть якщо і «з'їсть» чималу частину ваших заощаджень.
Стрільці зможуть зробити дуже важливу покупку нерухомості або автомобіля, а все через те, що зможете знайти додаткове джерело доходів. Зверніть увагу на своє здоров'я, можливе загострення старих хвороб.
Козероги повинні бути обережні в квітні. Багато впливові люди будуть схиляти їх до вчинків з негативними наслідками. А от в особистих відносинах все буде дуже романтично.
Водолій може розслабиться, адже для нього настає дуже благополучний період. У діловій сфері все стабільно, так що можете більше уваги приділити собі та родині.
Риби у квітні зможуть вирішити з користю для себе тривалий конфлікт. Ті, хто старанно трудиться, зможуть заробити велику суму грошей. Ви часто будете в центрі подій, тому обзаведетеся корисними знайомими і навіть друзями.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»