Home Интервью со звездами Юлія Волкова про майбутнє групи «tATu»
Юлія Волкова про майбутнє групи «tATu»
12.03.2014 21:31

Конфлікт, який виник між солістками групи «tATu» Юлією Волковою і Оленою Катіною, поставив під загрозу подальше існування колективу. Розбіжності між дівчатками поставили також у глухий кут зйомки в Кракові запланованого кліпу на пісню «Любов у кожній миті» з репером Лігалайз. Через сварку Катіної і Волкової співак був змушений зніматися окремо з кожною з солісток. Наприклад, Олена Катіна записувала свою партію з Лігалайз в студії з 9 ранку і до обіду, а Волкова приїжджала на зйомки після неї.
Олена Катіна підтвердила цю інформацію: «У Кракові ми не перетиналися з Юлією. Ми не спілкуємося після конфліктної ситуації. Я знаю, що Юля зробила піар хід і говорить всім, що все добре. Але для мене, того, що трапилося достатньо, щоб повністю розірвати відносини з людиною. Я не змогла б дивитися на себе в дзеркало, якби не зробила цього. Я б втратила свою гідність і самоповагу».
Що ж до Юлії Волкової, то «tATu»-шка заперечує наявність конфлікту і розкол групи: «Все добре. У Кракові ми гуляли всі разом: з репером Лігалайз і в тому числі з Оленою».
На питання про майбутнє групи «tATu» Волкова сказала: «У всіх своя правда. Що буде з «tATu» ніхто не знає, точно також, як і невідомо, що буде після зйомок».
Так як на зйомки кліпу і запис пісні «tATu» у Кракові був укладений контракт ще до конфлікту, солісткам групи довелося виконувати зобов'язання, нехай і таким ось чином.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости