Home Интервью со звездами Кузьма заявив, що ненавидить Росію
Кузьма заявив, що ненавидить Росію
26.03.2014 20:03

Кузьма Скрябін вперше відкрито заговорив про своє ставлення до політичних подій в Україні. Нещодавно відбулася презентація книги Андрія під назвою «Я, паштет і армія», де співак відповів на всі запитання журналістів питання, в тому числі і про ситуацію, яка склалася в Україні і в Криму зокрема. Кузьма заявив, що повністю готовий взяти зброю в руки і стати на захист своєї країни: «Я служив в армії. Також я є лейтенантом медичної служби. Я готовий до цього. Інше питання в тому, чи готовий наш уряд до таких дій. Та ситуація, яка склалася з нашими військовими в Криму, не може вселяти надію і твердість духу в інших чоловіків, які не були в армії і навіть не знають, як заряджати патронами автомат чи рушницю. Але нормальний здоровий мужик повинен мати свою ясну позицію: коли хтось приходить на твою територію, щоб її завоювати, ти повинен вступати в боротьбу».
Що ж до книги Скрябіна, то вона написана самим Андрієм без участі будь-яких редакторів. Він хотів, щоб вона виглядала просто, тому багато фрази написані «суржиком».
Також Кузьма заявив, що змінив своє ставлення до Росії: «У зв'язку з останніми подіями, я став ненавидіти ту частину світу, яка носить назву Росія».

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»