Home Интервью со звездами Кузьма заявив, що ненавидить Росію
Кузьма заявив, що ненавидить Росію
26.03.2014 20:03

Кузьма Скрябін вперше відкрито заговорив про своє ставлення до політичних подій в Україні. Нещодавно відбулася презентація книги Андрія під назвою «Я, паштет і армія», де співак відповів на всі запитання журналістів питання, в тому числі і про ситуацію, яка склалася в Україні і в Криму зокрема. Кузьма заявив, що повністю готовий взяти зброю в руки і стати на захист своєї країни: «Я служив в армії. Також я є лейтенантом медичної служби. Я готовий до цього. Інше питання в тому, чи готовий наш уряд до таких дій. Та ситуація, яка склалася з нашими військовими в Криму, не може вселяти надію і твердість духу в інших чоловіків, які не були в армії і навіть не знають, як заряджати патронами автомат чи рушницю. Але нормальний здоровий мужик повинен мати свою ясну позицію: коли хтось приходить на твою територію, щоб її завоювати, ти повинен вступати в боротьбу».
Що ж до книги Скрябіна, то вона написана самим Андрієм без участі будь-яких редакторів. Він хотів, щоб вона виглядала просто, тому багато фрази написані «суржиком».
Також Кузьма заявив, що змінив своє ставлення до Росії: «У зв'язку з останніми подіями, я став ненавидіти ту частину світу, яка носить назву Росія».

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости