Home Интервью со звездами Юлія Аршавіна розповіла весь жах про розлучення і аліменти чоловіка
Юлія Аршавіна розповіла весь жах про розлучення і аліменти чоловіка
27.03.2014 20:41

Юлія Аршавіна була цивільною дружиною футболіста Андрія Аршавіна. Коли жінка перебувала в положенні і носила під серцем третю дитину від спортсмена, він її кинув. Тільки нещодавно Юлія Аршавіна розповіла весь жах свого шлюборозлучного процесу.
Юлія зізналася, що дуже довіряла чоловікові і у неї навіть в думках не було, що він може її кинути. Бажання чоловіка стало для жінки повною несподіванкою. Більш того, вона не робила ніяких накопичень, так як ніколи не думала, що чоловік може піти.
Аршавіній було дуже важко в той період, коли чоловік то повертався, то йшов назад. З кожним черговим його відходом, як зізналася Юлія, її життя ніби обривалося. Дуже поранили жінку та повідомлення про коханку Аршавіна: «Публічні люди не можуть дозволити собі подібного. Вони насамперед відповідальні перед своїми дітьми. Це була важка і брудна історія в моєму житті. Він не зробив чоловічих вчинків, але як би там не було, він є батьком моїх дітей».
Вийти з депресії Аршавіна змогла тільки за допомогою психолога. Так як вона була цивільною дружиною футболіста, її права на майно були мінімальні. Юля каже, що в певні моменти виживати в прямому сенсі їй допомагали друзі.
Зараз Аршавіна відноситься до розлучення як до минулого події: «Мені необхідно було пережити цю історію від початку і до кінця. Але я не стала черствою і не вважаю всіх чоловіків однаковими. На цьому життя не закінчується. Неважливо, в якому будинку я живу, скільки в ньому кімнат, головне, що я щаслива людина».

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»