Home Интервью со звездами Маша Єфросиніна висловилася, що президент України веде війну проти своїх громадян
Маша Єфросиніна висловилася, що президент України веде війну проти своїх громадян
21.02.2014 20:22

Маша Єфросиніна висловила свою думку про події, які відбуваються в Україні. Відома українська телеведуча підтримала опозицію і зайняла сторону мітингувальників на майдані.
Єфросиніна на своїй сторінці в соцмережі написала: «Сьогодні пан Яценюк був дуже переконливий після переговорів, кажучи у невластивій йому і розгубленій інтонації про те, що Президент абсолютно не уявляє, що зараз відбувається в країні! Вірніше, якесь уявлення у нього є, але своє. Також Арсеній Петрович заявив, що Президент не має наміру врегулювати ситуацію мирним шляхом! При цьому звідусіль тільки й чути про громадянську війну!»
Також Маша Єфросиніна зробила заяву в бік президента України Віктора Януковича: «Я хочу заявити пану Президенту, що все, що відбувається в країні ось уже три місяці - це доказ неймовірної, непорушної згуртованості наших громадян! А війну з ними ведете саме Ви! Це Ваша війна проти своїх громадян: жорстока, смертельна, терористична! Ви, може, дійсно не хочете знати, яку біль і жах відчуває кожна мати, дружина, дочка і сестра в цій Вашій війні! Але нас так багато, що ви це обов'язково відчуєте! Я молюся, зупиніть те, що ще можете зупинити! Я бажаю нам усім пережити майбутню ніч!»
Також Маша Єфросиніна заявила, що має намір провести цю ніч на Євромайдані.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости