Home Интимные отношения

Хлопець хоче сексу, що робити? Хлопець просить сексу у дівчини. 13.10.2014 18:05

Секс люблять усі. Тільки деякі про нього говорять, а деякі вважають за краще не говорити, а діяти.
Хлопець хоче сексу, що робити? - Якщо у нього є дівчина - все в "Амурі - ажурі". Вона-то, теж, не проти, отримати задоволення і самій його доставити улюбленому хлопцю.

 
Техніка правильного введення члена 29.04.2014 14:05

Багато чоловіків навіть не думають над тим, що всі їхні зусилля, покладені на прелюдію, петтинг і кунілінгус, може звести до нуля їх манера вводити пеніс в жінку. А адже від цього безпосередньо залежить якість оргазму партнерки.
Чоловіки роблять помилку, коли накидаються на жінку і різко вводять в неї свій член. Ще б, адже вони

 
Поради для довгого статевого акту 29.04.2014 13:50

За статистикою, як мінімум 25% чоловіків стикаються з передчасною еякуляцією. Варто розуміти, що під цим мається на увазі ситуація, коли чоловік не може протриматися у збудженому стані хоча б 2-3 хвилини. При постійному прояві, передчасна еякуляція вважається проблемою, яку потрібно лікувати.

 
Як не залетіти любителям сексу без презерватива? 14.04.2014 20:50

Багато пар, які давно живуть разом, практикують секс без презерватива, при цьому більшість чоловіків не в захваті від перерваного статевого акту. Щоб не позбавляти себе задоволення накачати свою партнерку спермою, можете спробувати деякі хитрощі, правда ці способи дають 50% гарантій від небажаної вагітності. Так що вибирайте, чим ви пожертвуєте.

 
«Годинна» техніка кунілінгуса 11.04.2014 20:40

Представляємо вам ще одну техніку кунілінгуса, яка дуже подобається жінкам . Техніка називається «годинник» і дозволяє довести дівчину до збудження набагато швидше, оскільки з її допомогою відбувається стимуляція нервових закінчень біля входу в піхву жінки.
Перед кунілінгусом повинна бути прелюдія. Сам же

 
5 ознак того, що чоловік нікудишній коханець 08.04.2014 21:45

Для кожного чоловіка його подвиги в ліжку вимірюються оргазмами жінки. Звичайно, ніхто з чоловіків не визнається ні собі, ні тим більше комусь з оточуючих у тому, що він поганий коханець. Але є такі фактори, які прямо говорять про це і їх не можна ігнорувати, якщо ви хочете все-таки бути на висоті в ліжку.

 
Як можна довго не кінчати? 08.04.2014 21:39

Чергова порція рад або секретів сексу для чоловіків готова. Знову поговоримо про те, як довше залишатися в бойовій готовності чи не кінчати.
По-перше, ретельно ставтеся до покупки презервативів. Вибирайте контрацепцію з анестетиками і більшою товщиною латексу. Це знижує чутливість головки, але так ви можете закінчити пізніше звичайного.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 23
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»