Home Интимные отношения

Хлопець швидко кінчає в дівчину, що робити? Чому хлопець дуже швидко кінчає? 14.08.2014 19:49

Інтимне життя - цілком природне явище. Любов'ю займаються абсолютно усі, хоч і багато хто соромиться говорити, на тему сексу, відкрито і відверто.
Не обов'язково вивчати усю "Камасутру", щоб займатися любов'ю якось незвичайно. Якщо ти хочеш здивувати свого хлопця в цій

 
Ознаки того, що вам терміново потрібен секс 29.04.2014 13:46

Скільки і коли займатися сексом кожен вирішує сам, але от ваш організм може також підказувати, коли вам необхідний інтим. Як це зрозуміти? Все дуже просто, ось вам ознаки браку інтимних ласк.
Перманентна депресія і постійні спалахи невиправданої агресії першою справою сигналізують про те, що вам необхідно розрядитися за

 
Секс по дружбі: які чоловіки для цього не підходять? 29.04.2014 13:31

Секс по дружбі - дуже вигідне заняття. З одного боку він являє собою авантюрну, ні до чого незобов'язуючу пригоду, з іншого - близькість з нечужою для вас людиною. Але для такого сексу підходять не всі чоловіки у вашому оточенні. Щоб убезпечити себе від можливих проблем, пов'язаних з сексом по дружбі, правильно вибирайте собі партнера.

 
Дражнимо чоловіка, щоб посилити його збудження 23.04.2014 20:32

Мистецтво жіночої спокуси полягає в тому, щоб спокусити чоловіка і розпалити в ньому таке бажання, яке паралізує його мозок. Одним з інструментів, який допомагає досягти такого результату, є дратуючі ігри.
Еротична гра «дразнилка» може починатися з того моменту, як ви залишилися удвох. Наприклад , під час бесіди даруєте чоловікові періодичні

 
Як з віком змінюється секс у жінок 22.04.2014 20:47

Переваги і бажання жінок в сексі змінюються з їх віком, при цьому більшість представниць прекрасної статі в одному і тому ж віці хочуть того ж в сексі. Перевірте, чи збігаються ваші сексуальні бажання з загальними залежно від вашого віку.
Якщо до 25  років жінки сильно переживають про те, як вони виглядають в ліжку,

 
Секс між грудей будь-яких розмірів 08.04.2014 21:46

Багато чоловіків і жінок вважають, що секс між грудей можливий тільки з тими партнерками, які можуть похвалитися розкішним бюстом. Це правда, але не завжди, адже є певні техніки, які можна спробувати для сексу між грудей і першого розміру.
На перший погляд техніка сексу між грудей здається досить простою.

 
Як підготувати себе до анальному сексу? 03.04.2014 20:02

Велика частина жінок роздумують над тим спробувати їм анальний секс чи ні лише після того, як його запропонує їм чоловік. Тобто самі жінки рідко проявляють ініціативу до такого виду інтиму. Найчастіше це пов'язано з тим, що анальний секс у жінок на підсвідомості асоціюється з болем. Але насправді, жінка може себе до цього

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 32
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»