Home Мужские хитрости

Як пережити критичні дні улюбленої морально і фізіологічно? 29.04.2014 14:04

Критичні дні впливають не тільки на стан жінки, але і на її відносини з чоловіком. Сильній статі, в свою чергу, не завадило б знати деякі подробиці даного питання, щоб «ці» дні не ставали критичними для них.
Не будемо вдаватися в фізіологію і розповідати вам, як дозріває яйцеклітина, а перейдемо до більш практичних порад.

 
Про що мовчать чоловіки? Топ-10 їх секретів. 23.04.2014 20:11

Сильна стать має свої слабкості і секрети, про які воліє мовчати. Але все таємне рано чи пізно стає явним і ось вам чоловічі секрети, які, виходить, вже перестали бути таємницею.
Чоловікам дуже важливо бути сильними і постійно це доводити. Тому прохання до них допомогти щось зробити або вирішити, саме

 
Кращі ідеї для побачення навесні 11.04.2014 20:46

Весна - це пора для побачень і любові. Щоб наповнити своє життя фарбами і емоціями , досить включити фантазію і відправитися з коханою на романтичне побачення, яке під силу організувати кожному чоловікові.
Найпростіший варіант романтики - зробити пікнік для неї на природі. Пледи. Вино, смакоту і ніжні обійми - це мінімум, який вас очікує.

 
Чого хочуть жінки від чоловіків? 08.04.2014 21:30

Зрозуміти жінок не так вже складно, адже в більшості своїй вони чекають від чоловіків одного і того ж. І не потрібно бути дуже проникливим, щоб зрозуміти це. Достатньо лише знати, що у своєму житті хоче бачити кожна жінка.
Жінки цінують у чоловіках чутливість. Вона повинна виражатися в міцних

 
Борода, вуса і бакенбарди видають характер чоловіка 07.04.2014 20:55

Борода, вуса і бакенбарди знову стали популярними серед чоловіків. Мати густу бороду сьогодні дуже модно і актуально. Але крім того, що вуса, борода і бакенбарди є стильною природною прикрасою чоловіків, вони можуть багато розповісти про свого власника.
Якщо у чоловіка на обличчі з усією можливою рослинністю

 
Гарячий секс в вашу пару поверне подвійне побачення 03.04.2014 19:53

Коли в парі секс починає переходити зі стадії бурхливого в стадію звичайного заняття, партнерам необхідно задуматися над тим, як повернути гостроту у відносини. Навіть якщо вам здається, що у вас все добре, це не означає, що не варто було б попрацювати. Згадайте, як на перших побаченнях у вас закипала кров і здавалося,

 
Хода дівчини розповість, яким буде з нею секс! 25.03.2014 21:13

Ніщо не може видати темперамент жінки так, як її хода. Принаймні в цьому впевнені бельгійці. Вчені говорять, що саме хода є ключем до розгадки сексуальної поведінки жінки в ліжку. Ось які спостереження їм вдалося зібрати.
Жінки з вільною, енергійною ходою і пружинистим кроком задоволені своїм сексуальним

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 17
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»