Home Мужское здоровья

Червона риба — джерело довголіття для чоловіків 08.07.2014 17:37

Група вчених з Національного інституту здоров’я і харчування в Японії в рамках нового дослідження виявила, що часте вживання червоної риби покращує самопочуття і здатність вести активний спосіб життя у людей похилого віку.
Перед початком дослідження більше 1000 літніх чоловіків і жінок заповнили анкети, в яких були питання, що

 
У Японії в банку сперми за донора мастурбують дівчата 23.04.2014 20:30

Така організація як банк сперми, сьогодні вже нікого не дивує. Але от у Японії до роботи цієї установи вирішили підійти по-новому.
Для Японії банки сперми стали звичними з 1964 року, коли з'явився перший такий банк. До теперішнього моменту банки сперми тут працювали так само, як і в інших країнах світу. Тепер же японці вирішили

 
Чоловіки почали страждати післяпологовою депресією 17.04.2014 20:30

Народження дитини - безсумнівно великий дар і в той же час випробування, всі наслідки якого відчуває на собі жінка. Все, що пов'язано з пологами, у нас асоціюється тільки з жінками, адже чоловік фізично не може це випробувати. А от психологічно чоловіки теж можуть мати чимало клопоту з пологами коханої жінки. Більше того, як

 
Живий «моряк Папай» або чоловік з найбільшим біцепсом 04.04.2014 18:50

Біцепс 56-річного Арлінду має розмір 29 дюймів! Чоловік з юнацьких років регулярно відвідує спортзал, а також є справжнім шанувальником Арнольда Шварценеггера. Але дивлячись на фото біцепса цього чоловіка, не можна не здивуватися, надто вже неприродно він виглядає.
Такі значні розміри біцепса і його дивна форма утворилися

 
Скільки алкоголю не шкодить чоловікові? 02.04.2014 20:34

Є два показники норми алкоголю для чоловіків. Перший - це скільки може випити чоловік і відчувати себе осудним і другий - скільки можна випити чоловікові, щоб не нашкодити своєму здоров'ю. Рекомендуємо вам все ж більше звертати увагу на другий показник, який давно визначили дослідники з університету Східної Фінляндії.

 
Скільки чоловік може витримати без сексу? 27.03.2014 20:50

У житті багатьох чоловіків наступають періоди, коли поруч немає коханої. Отже, що чоловік не може похвалитися регулярним сексом. Але як довго він здатний витримати в такому режимі?
З фізіологічної точки зору жінкам легше обходитися без сексу, тому у них період відсутності сексуальних відносин може тягнутися довше.

 
Небезпечна чоловіча мастурбація 23.03.2014 21:40

Всі чоловіки займаються мастурбацією, тільки роблять це різними способами. Мастурбація корисна для чоловічого здоров'я, але от її техніки можуть бути небезпечними. Щоб уникнути травм, які можуть вплинути на дітородну функцію, врахуйте який досвід може виявитися для вас плачевним.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 19
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»