Home Он и она 4 головних питання про анальний секс
4 головних питання про анальний секс
06.01.2014 21:38

Анальний секс був популярний завжди і у всі часи викликав чимало запитань. Поговоримо про те, що в анальному сексі цікавить партнерів найбільше.
Чому анальний секс так подобається чоловікам? Можна сказати, що в наш час, коли практично не залишилося ніяких табу, анальний секс є для чоловіків делікатесом або навіть перчинкою в сексуальному житті. До того ж ректум більш щільніше охоплює пеніс чоловіка, що викликає відчуття набагато яскравіше. Якщо жінка погоджується на анальний секс, то для чоловіка це говорить про вищий ступень довіри і створює враження повної влади над жінкою.
Чому багато дівчат проти анального сексу? Багато хто вважає його брудним, їм заважає виховання і принципи, вони відчувають страх болю і побоювання за своє здоров'я. Також перший негативний досвід в анальному сексі провокує подальшу відмову.
Чи відчуває жінка оргазм при анальному сексі? Так можливо, але оргазм відчувають не всі жінки. Якщо у матки вхід загнутий до куприка, то при глибоких поштовхах є шанси довести жінку до маточного оргазму.
Як умовити дівчину зайнятися анальним сексом? Якщо тиснути на дівчину в цьому питанні, то навряд чи вам взагалі вдасться її умовити. Спочатку з'ясуйте, що її турбує і постарайтеся дати їй розумну відповідь на її запитання. Кращим буде в цьому випадку поступово готувати її до анального сексу. Наприклад, під час прелюдії спробуйте помасажувати її біля ануса, якщо вона не відкидає такі ласки, зробіть спробу ввести в анус змащений палець. Всі дії повинні бути поступовими, залежно від реакції жінки.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости