Home Похудение и диеты Щоб схуднути, загорайте вранці
Щоб схуднути, загорайте вранці
11.04.2014 20:27

Сонце корисно не тільки для нашої шкіри і настрою, але ще й для схуднення. У цьому впевнені вчені, які провели дослідження на тему впливу сонячних променів на масу тіла людини.
Фахівці довели, що люди, які постійно перебувають на сонці в ранкові години, мають нормальну масу тіла, так як ранкові сонячні промені допомагають її підтримувати.
В експерименті брали участь 28 жінок і 26 чоловіків. Вивчивши час перебування цих людей на сонці і їх масу тіла, вченим вдалося зробити наступні висновки. Ті респонденти, які приймали сонячні ванни в ранковий час, худнули, а ті, хто засмагав в обід, навпаки набирали масу. У ході дослідження вчені виключили вплив таких чинників, як раціон, тривалість сну, повільний метаболізм і т.д.
Дослідження показало , що сонце може змінити індекс маси тіла на цілих 20%. Щоб схуднути, загоряючи на сонці вранці, досить приймати сонячні ванни 20-30 хвилин на день. Найкраще робити це в 8:00 ранку. А ось якщо перебувати на сонці в обідній час, організм стане давати збій і це спровокує збільшення ваги.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости