Home Похудение и диеты Список продуктів, що допомагають позбавлятися від жиру
Список продуктів, що допомагають позбавлятися від жиру
17.04.2014 20:29

Коли ми чуємо слово «жири», у багатьох виникають негативні асоціації і бажання швидше від цього позбутися. Чого тільки не роблять люди, щоб прискорити процес розщеплення жирів в організмі. Адже все, що необхідно - це помірно займатися фізичними вправами і вживати продукти, які прискорюють процес розщеплення жирів в організмі людини. Вченим вже вдалося з'ясувати, які продукти допомагають у боротьбі з жирами. Більш того, фахівці склали список продуктів, що можуть надавати жироспалюючу дію на відкладення, що скупчилися в організмі за кілька років.
Найпершим у списку жироспалюючих продуктів значиться кофеїн. Але варто розуміти, що ефективним є не кофеїн з кави, а той, який міститься в листовому зеленому чаї. Крім того в такому чайному листі є такі речовини як катехіни, що стимулюють обмін речовин і також допомагають в процесі переробки жирових відкладень. Так що задумайтеся над тим, щоб замінити хоча б частково вживання кави на зелений чай.
Швидко схуднути і зігнати накопичений жир допомагають фрукти, які багаті на флавоноїди.
Бореться з жировими відкладеннями в організмі білок. Їжа, збагачена білком, завдяки карнитину прискорює переробку жирів в енергію, сприяючи таким чином зменшенню їх накопичення в організмі. Так як отримана енергія йде в м'язову масу, то білок просто незамінний при фізичних навантаженнях.
Як бачите, рецепт порятунку від жиру, що нагромадився простий.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости