Home Похудение и диеты Діагноз «ожиріння» провокує людей їсти ще більше
Діагноз «ожиріння» провокує людей їсти ще більше
29.04.2014 13:26

Здавалося б, люди, яким лікарі поставили діагноз «ожиріння» мали б задуматися над своїм здоров'ям і вжити заходів, щоб схуднути. Але вченим вдалося з'ясувати, що слово «ожиріння» діє на людей абсолютно протилежно, тобто змушує їх їсти ще більше.
Вчені говорять, що людина, якій ставлять діагноз «ожиріння», перестає вірити у власні сили і волю, тому він замість того, щоб взяти себе в руки, стає рабом їжі. Діагноз «ожиріння» сприймається наче безнадійний вирок. Людині простіше махнути на все рукою і змиритися з думкою, що він не в силах щось змінити. Ось тому він починає їсти все без розбору, не обмежуючи себе в кількості їжі, що вживається.
Самі лікарі кажуть, що неодноразово спостерігали, як після оголошення діагнозу їхні пацієнти ще набирали вагу. Люди з ожирінням починають ставитися до великої ваги, як до хвороби, яку спровокувало неправильне харчування.
Дослідження, яке провели вчені, змогло підтвердити те, що діагноз «ожиріння» провокує набір ваги у пацієнтів. Люди, підсвідомо приймаючи це, як захворювання, махали на проблему рукою і більше не відмовляли собі ні в чому.
Цікаво, що люди, які читали інформацію про те що ожиріння не є хворобою, показували зовсім інші результати. Вони починали ретельніше стежити за собою і своїм харчуванням.
Це ще раз підтверджує, що все в житті залежить від людини та її психологічного настрою.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости