Home Похудение и диеты Як на дієті змусити себе займатися спортом?
Як на дієті змусити себе займатися спортом?
30.04.2014 10:55

Результат будь-якої програми для зниження ваги залежить не тільки від того, наскільки людина дотримується складеного раціону харчування, але і від фізичних навантажень на його тіло. Займатися спортом, сидячи на дієті, просто необхідно. Інша справа, що змусити себе це зробити вкрай важко. Змусити себе займатися спортом не вийде, якщо вам не подобаються навантаження, які ви робите. Підшукайте для початку такі фізичні вправи, які будуть давати результат, але при цьому не стануть для вас ненависним заняттям.
Переконати себе мета, заради якої ви все це робите. Зробіть в фотошопі свою фотографію з бажаною фігурою або навпаки повісьте на видному місці фото обвислого живота і сідниць. Попадаючись вам постійно на очі, бажана мета буде сидіти у вашій підсвідомості, а значить ви станете її домагатися.
Добре було б ще завестися однодумцями, які зможуть вас підтримати і дати поради в потрібний момент.
Тренери рекомендують вибирати ранковий режим тренувань. Також прекрасним варіантом буде робити основні фізичні вправи в першій половині дня, а на вечір залишити пробіжку або розтяжку.
Для того, щоб дисциплінувати себе, вам знадобиться скласти розклад. Ваші тренування так само важливі, як, наприклад, зустрічі з діловими партнерами. Якщо ви не виконуєте вправи в призначений день, значить переносите їх на інший час.
Не забувайте про приємне. Виконали тижневий комплекс вправ - заохотите себе. Може бути це буде якась обновка або будь-яка інша приємна для вас дрібниця.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости