Home Психология женщин

Чого хочуть жінки? 06.03.2015 21:19

Спокон-віків риторичне питання: чого хочуть жінки? І найдивніше навіть не те, що чоловіки цього не знають, а те, що й самі жінки не знаходять відповіді. Тим більше, що з кожною секундою життя міняється, забаганки також. Вчора вона хотіла поїхати на заміський відпочинок, сьогодні – посидіти в затишній кнайпі, а на завтра придумала

 
Ідеал Української жінки 13.06.2014 11:49

Якими хочуть бути сучасні жінки, до яких якостей прагнуть. Які з цих якостей дійсно важливі для чоловіків, а які просто вигадка? Який він ідеал Української жінки?
Кондратюк Оксана Михайлівна - сімейний психолог, м. Житомір
Ідеальних жінок, як і ідеальних чоловіків, мені, наприклад,

 
Жінки більше «йдуть на ліво» від чоловіків з великим пенісом 02.05.2014 19:48

Дуже багато вже сказано на тему того, що розмір для чоловіка не головне. Зраджують навіть чоловікам із значним пенісом. Причому, як виявилося, саме цим чоловікам зраджують найчастіше.
Довести такий взаємозв'язок змогли за допомогою опитування, яке проводили серед 545 жінок. Дослідження показало, що дружини частіше

 
Як спілкуватися з колишнім після розриву? 18.04.2014 19:51

Дружби з колишніми коханцями не буває, принаймні відразу після розриву відносин. Але часто ситуація йде таким чином, що спілкуватися з ними потрібно, так як у вас залишилися спільні справи, знайомі, можливо робота і т.д. Поговоримо про те, як краще поводитися в такій ситуації, щоб зберегти свої нервові клітини.

 
Які принципи роблять відносини щасливими? 15.04.2014 22:05

«Такого я терпіти не буду!», «Це не в моїх правилах», - такі фрази в певних ситуаціях використовують всі жінки у відносинах з чоловіком. У кожної дівчини є свої принципи, яких вона дотримується. Але часом вони сформульовані неправильно і заважають жінці бути по-справжньому щасливою, а все тому, що вона дозволяє чоловікові переступити через себе.

 
75% жінок відмовляться від безробітного чоловіка 14.04.2014 20:16

Соціальний статус і наявність роботи прямим чином впливають на ваше особисте життя. Відсутність роботи, як виявилося, може поставити під загрозу відносини жінок з чоловіками.
Популярний сайт знайомств проводив анонімне опитування і цікавився у жінок, чи будуть вони зустрічатися з безробітним чоловіком. 75% жінок

 
Як почати життя з чистого листа після зради коханого? 07.04.2014 20:57

Вчора ви ще будували з ним плани на найближче майбутнє, а сьогодні новина про те, що коханий вам зраджує, розділила ваше життя на «до» і «після». І головою ви розумієте, що у ваших стосунків уже немає майбутнього, але перекреслити все і почати життя з чистого листа представляється неможливим.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 22
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости