Home Психология женщин Як почати життя з чистого листа після зради коханого?
Як почати життя з чистого листа після зради коханого?
07.04.2014 20:57

Вчора ви ще будували з ним плани на найближче майбутнє, а сьогодні новина про те, що коханий вам зраджує, розділила ваше життя на «до» і «після». І головою ви розумієте, що у ваших стосунків уже немає майбутнього, але перекреслити все і почати життя з чистого листа представляється неможливим. Зрада коханого - це, м'яко кажучи, удар нижче пояса, особливо коли жінка навіть не підозрює про подібне. Перші два тижні після такої новини стають для жінки періодом постійних істерик, заниження самооцінки і нескінченного прийому валер'янки і заспокійливих.
Насамперед необхідно зрозуміти, чого ви боїтеся більше: того, що залишилися без улюбленого чоловіка або того, що без нього не зможете справлятися з побутовими проблемами. Вам потрібно усвідомити, що ви самодостатня особистість, яка надто незалежна, щоб терпіти приниження. Знайти іншого чоловіка не так вже й складно, якщо поставити собі це за мету. Точно також як цілком реально вирішувати свої побутові та фінансові проблеми самостійно.
Спілкування з іншими людьми, нові знайомства, робота, захоплення, діти - це все те, що допомагає відволіктися від непотрібних думок, на які ви витрачаєте купу часу. Позбувайтеся від усього, що вам нагадує про колишнього і займайте весь свій вільний час чимось. Так ви вб'єте двох зайців одночасно: швидше переживете депресію і попрацюєте над своєю особистістю. Пам'ятайте, що це не найстрашніше, що трапляється з людьми в житті.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости