Home Психология женщин 75% жінок відмовляться від безробітного чоловіка
75% жінок відмовляться від безробітного чоловіка
14.04.2014 20:16

Соціальний статус і наявність роботи прямим чином впливають на ваше особисте життя. Відсутність роботи, як виявилося, може поставити під загрозу відносини жінок з чоловіками.
Популярний сайт знайомств проводив анонімне опитування і цікавився у жінок, чи будуть вони зустрічатися з безробітним чоловіком. 75% жінок відповіло «ні», при цьому 33% опитаних дали таку категоричну відповідь, а решта 42% говорили «швидше за все ні». Решта жінок в більшості відповідали, що допускають відносини з тимчасово безробітним чоловіком, який знає, чим він хоче займатися зараз і планує подальшу кар'єру.
Жінки кажуть, що не стануть зав'язувати стосунки з безробітним чоловіком не тільки через матеріальну сторону питання. Вони вважають, що неважливо чим, головне, щоб у чоловіка було заняття інакше вони вважатимуть його ледачим або невдахою. В цілому жінки вважають, що будь-яка робота - це необхідний вид діяльності для чоловіка.
Тема зайнятості чоловіка зараз належить до тих небагатьох, до яких жінки зберегли консервативне традиційне ставлення.
А от чоловіки більш поблажливі до жінок в цьому питанні. 46% чоловіків не бачать жодної проблеми в тому, щоб зустрічатися з безробітною жінкою.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости