Home Путешествия и туризм

Навіщо їхати на Балі, якщо там нереально плавати? 29.04.2014 13:54

Балі давно став супер популярним курортом. Туди рвуться всі: від дуже багатих до звичайних людей, які хочуть екзотики або просто начиталися модних видань. Але чи так чудесно на Балі? Поговоримо про те, до чого необхідно бути готовим туристам, які хочуть відвідати цей острів.
Балі з усіх боків оточений водою і їдуть туди для того, щоб поваляться

 
Секретні супер-бари в Нью-Йорку 31.03.2014 21:03

Традиція відкривати таємні і приховані бари в Нью-Йорку народилася після введення сухого закону. Такі бари були чи не єдиною можливістю випити чогось міцнішого і розслабитися з друзями. Хоча сухий закон вже давно не діє, такі бари залишилися працювати в місті. Вони тягнуть відвідувачів своєю інтригою і неповторною обстановкою.

 
«Кращий кадр»: як зробити гарне фото в подорожі? 27.03.2014 20:38

Який турист відправляється в подорож без фотоапарата? Ніякий або дуже розсіяний. Ми завжди привозимо з будь-якої поїздки фото на пам'ять. Але в одних туристів ці фото виходять дуже красивими і крутими, а у інших нема на що дивитися. Що ж, вчіться як фотографувати красиво.
Сфотографувати пам'ятки у виграшному ракурсі, та ще

 
Що і як купувати в Duty Free? 21.03.2014 12:37

Duty Free являє собою зону, в якій ви можете придбати товари без податкової націнки. В основному в таких магазинах представлені алкогольні, тютюнові, косметичні вироби, парфумерія, а також можна зустріти аксесуари від відомих брендів.
При будь-якій покупці в Duty Free вам необхідно пред'явити паспорт і посадочний талон,

 
«Привези мені сувенір!» Що варто, а що не варто купувати закордоном 12.03.2014 21:40

«Ти їдеш закордон?! Привези мені що-небудь на пам'ять!». Скільки ваших знайомих просять вас про подібне, дізнавшись, що ви відправляєтеся в подорож? Напевно, не так уже й мало і всім потрібно обов'язково щось купити.
Туристичні сувеніри можна поділити на корисні і марні. Пропонуємо вам список речей, які варто і не варто купувати

 
Японці будуть подорожувати в поїздах з ваннами для ніг 12.03.2014 21:08

Ванночки для ніг надають особливу розслабляючу дію на людину. Напевно немає таких людей, яким це не подобається. Просто дуже багатьом з нас завжди не вистачає часу на такі маніпуляції. Розуміючи це, японська залізнична компанія вирішила запропонувати своїм клієнтам новий сервіс - туристичний поїзд, який обладнаний спеціальними гарячими

 
Китайці будують підводне місто 27.02.2014 19:42

Китайці знову хочуть здивувати цей світ. Тепер мова йде про зведення справжнього міста під водою. Незабаром в Китаї з'явиться своя Атлантида.
Всього лише 53 роки тому китайське місто Шічен пішов під воду, перетворившись, таким чином, в покинутий маленький підводний світ.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 23
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»