Home Шокирующие факты

Реінкарнація. Хлопчик зустрів убивцю зі свого минулого життя 25.06.2014 16:09

Маленький турецький хлопчик, тільки навчившись говорити, почав називати себе Селімом Феслі замість імені, яке йому дали батьки — Семіх Тутусмус. Він говорив, що він — реінкарнація Феслі, пам’ятав імена його знайомих і багато деталей його життя, які згодом були підтверджені вдовою Феслі.

 
Вчені довели, що у Ісуса була дружина 29.04.2014 14:01

Релігія і наука перебувають у постійному протистоянні. Вчені то й річ, що намагаються довести утопічність і нереалістичність релігійних постулатів. Але іноді їм вдається знайти шокуючі факти. Американці недавно зробили сенсаційне відкриття. Вони знайшли докази існування дружини Ісуса. Більше того, американці стверджують, що Христа розіп'яли по-іншому.

 
У суботу в Єрусалимі Благодатний вогонь зійшов за 10 хвилин 22.04.2014 20:36

Благодатний вогонь, який символізує нерукотворне світло Воскресіння Христового, вже зійшов у Єрусалимі у Храмі Гробу Господнього. Всі віруючі вважають Благодатний вогонь великою святинею, а його сходження - справжнім дивом.
Як уже склалося в перебігу багатьох років, вогонь з'явився в Кувуклії - це каплиця в храмі

 
Американка вбила 7 своїх дітей і тримала їх тіла в підвалі 17.04.2014 20:32

Американські поліцейські зі штату Юта були шоковані, знайшовши тіла 7 немовлят у підвалі 39-річної Меган Хантсмен. Зараз жінка підозрюється у вбивстві всіх цих дітей.
Страшну знахідку в будинку виявив один із родичів жінки, який там зараз проживає. Раніше в період з 1996-2006 рік в будинку жила Меган

 
В Австралії узаконили третю стать «воно» 08.04.2014 21:40

Законодавчі та суспільні норми всіх країн поділяють людей на дві статі: жіночий і чоловічий. А ось Верховний суд Австралії узаконив третю стать. Тепер в країні крім категорії «він» і «вона», з'явилася ще категорія «воно».
Це рішення австралійського суду вже встигли охрестити «історичним з далекосяжними наслідками» для країни. Суд виніс таке

 
Лікарі зламали дитині кістки при народженні 04.04.2014 18:59

Породілля Люсі і лікарі, які брали у неї пологи, виявилися у вельми складній ситуації, коли майбутня дитина в момент народження застрягла в родових шляхах.
Лікарі, побоюючись, що здоровий 5-кілограмовий малюк може народитися мертвим, прийняли рішення використовувати самі крайні заходи в

 
Хлопець на спір погодився проковтнути вилку 31.03.2014 21:08

Дивне парі, на яке погодився молодий румун, закінчилося для нього госпіталізацією. 25-річний Раду Калніческу під час вечері посперечався з одним, що зможе проковтнути виделку і, звичайно, зробив це. Правда відразу після виконання парі, Раду відчув себе дуже погано і його доставили до лікарні.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 46
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»