Home В мире напитков Зелені смузі - джерело очищення організму
Зелені смузі - джерело очищення організму
17.04.2014 20:21

Здоровий спосіб життя давно перестав бути лише даниною моді. На щастя, більшість людей дійсно розуміють, чому варто приділяти так багато уваги своєму режиму харчування і відпочинку.
Невід'ємною частиною здорового способу життя є очищення організму. Пропонуємо вам провести його за допомогою смузі-терапії. Така терапія хороша не тільки позбавленням від токсинів, але ще й тим, що допомагає скинути кілька зайвих кілограмів і поліпшити стан шкіри, волосся і нігтів.
Так звані зелені коктейлі містять в собі багато вітамінів, мінералів і амінокислот. А зелень, яка в них додається, має ще і хлорофіл, який протидіє онкозахворюванням, оздоровлює печінку, допомагає позбутися від токсинів, підсилює роботу кишечника, знімає нервозність і ще багато всього.
Як правило, приготувати зелений коктейль нескладно. Щоб він мав приємні смакові якості зелень і фрукти (овочі) змішують в пропорції 40:60 відповідно.
Звикати до цих коктейлів потрібно поступово. Для початку пийте по 1 склянці такого коктейлю в день. Через місяць можете збільшити дозу до 1,5 склянки.
Зелений смузі необхідно пити окремо від прийому їжі або навіть замінювати їм повноцінний ланч або вечерю, наприклад.
Зелені смузі можна приготувати з чого завгодно, навіть петрушки, щавлю, кропу, кінзи, селери, м'яти. Не бійтеся змішувати зелень з фруктами або овочами. Правда, робіть краще окремо овочеві, окремо фруктові зелені смузі.
Пийте на здоров'я!

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости