Home В мире напитков П'ємо з розумом: поради як пити і не п'яніти!
П'ємо з розумом: поради як пити і не п'яніти!
03.03.2014 20:45

На кожному застіллі або святі є люди, які напиваються відразу, а є ті, хто знають, як пити і не п'яніти. У всіх нас існує своя допустима доза алкоголю, важливо її НЕ перебрати швидко, та й не перебрати взагалі. Як це зробити? Читайте далі.
Відомо, що леді, які п'ють коктейлі, можуть напитися за 2 склянки таких напоїв, у той час як питущі горілку будуть ще залишатися тверезими. Вся справа в тому, що організм швидше вбирає розбавлений алкоголь. Особливо «розгрібати» буде алкоголь, розведений до 10% і нижче.
Ще одним вірним способом напитися швидко є вживання алкоголю разом з Pepsi, Coca-Сola або Red Bull. Взагалі всі напої, які містять штучні барвники в поєднанні з алкоголем дуже швидко вводять людину в стан неадеквату.
Швидко п'яніють ті, хто цідить алкоголь через соломинку. Пояснити це можна тим, що алкоголь, отриманий маленькими дозами знову ж засвоюється швидше.
Щоб пити горілку і не п'яніти швидко, необхідно робити це на ситий шлунок. Скільки разів у вас бували ситуації, коли, будучи голодними, ви випивали навіть келих вина і вже відчували нормальне сп'яніння, а все через голодного шлунка.
У підсумку хочеться сказати, що необхідно стежити за уживаної дозою алкоголю, якщо, звичайно, ви собі не поставили мету напитися до втрати розуму.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости