Home Здоровье

Випадання волосся у жінок. Лікування 11.12.2014 21:40

Ми з Вами живемо в часи, коли дівчата (жінки) прагнуть зрівнятися в правах з чоловіками. Але окрім рівних, тобто однакових з чоловіками прав, є для нас ще одна однакова з чоловіками проблема - проблема втрати волосся, проблема - випадання волосся у жінок, або по іншому - проблема облисіння.

 
Зміцнення нігтів в домашніх умовах. Народні засоби 20.11.2014 19:49

Ламкі нігті. Слабкі нігті, що шаруються, тонкі, сухі. Лікування. Народні засоби.
На жаль, стан нігтів турбує багато жінок. Так хочеться бачити їх красивими і здоровими. Але дуже часто для досягнення цієї мети треба докладати немало зусиль. Ламкі і слабкі нігті, нігті тонкі, що шаруються і сухі, - досить часте явище. Причиною цього можуть бути не лише

 
Чому уві сні скриплять зубами? Скрип зубами уві сні, скрегіт. Причини. Лікування 19.11.2014 19:17

Чому у сні скриплять зубами? Скрип зубами уві сні, скрегіт. Причини. Лікування.
Як позбутися скрипу, скреготу зубами по ночах? Нічний скрип і скрегіт під час сну. Глисти?
Встановлено, що більш ніж 15% людей планети скриплять у сні зубами. І кількість людей, які страждають від скреготіння зубами, стійко

 
Прищі. Як позбавитися від прищів швидко, легко і дешево? 27.10.2014 18:14

У своїй юності, або навіть не дуже юності, мені тоді було близько 18-19 років, у мене були прищі на обличчі і прищі на спині. Їх було багато, і вони досить сильно псували мій зовнішній вигляд, принаймні, мені так здавалося. Я їх сильно соромився.
Що з ними робити і як позбавитися від прищів, я не знав. Якихось

 
Набряки і мішки під очима. Причини. Лікування 14.10.2014 18:18

Набряки під очима - дуже поширена проблема. Що ж є причиною їх виникнення, звідки ця набряклість і припухлість під очима?
Причини. Одна з причин - перевтома. Не переоцінюйте, будь ласка, свої можливості: усіх справ не переробиш. Організму потрібний відпочинок. Пам'ятайте, що перевтома і втома - зовсім різні речі.

 
Народні засоби та методи позбавлення від лупи 25.09.2014 18:21

Оскільки лупа - це захворювання шкіри голови, що має свої причини виникнення, то лікувати його повинен, вірогідно, фахівець. Але одноголосності серед дерматологів, трихологов і перукарів в цьому питанні немає. А робити щось потрібно.
Народні засоби проти лупи мають ряд переваг. По-перше, вони

 
Фінгал під очима. Як прибрати і позбавитися від синяка? 17.09.2014 19:43

Мало хто не знайомий з таким неприємним явищем як фінгал під очима, він же синяк (фото). У своєму повсякденному житті ми оточені безліччю різних механізмів і предметів. На жаль, ніхто не застрахований від неприємних зіткнень з ними, падінь, та і просто випадкових і не випадкових стусанів. Життя повне сюрпризів. Як правило,

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 83
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости