Home Здоровое питание Продукти для здорового і блискучого волосся
Продукти для здорового і блискучого волосся
19.03.2014 19:38

Харчування людини завжди відображається на його зовнішньому вигляді. Якщо у вашому раціоні постійно присутня жирна, смажена їжа, красивої шкіри і волосся вам не бачити. На щастя сьогодні на полицях магазинів є стільки різноманітних продуктів, що їх можна комбінувати будь-яким способом, насичуючи свій організм необхідними речовинами. Поговоримо про те, що варто їсти тим, хто хоче мати красиве і блискуче волосся.
Лосось багатий вітаміном D і білком, а це ключові елементи, що забезпечують здоров'я волосся. Також в ньому є омега-3 жирні кислоти, що сприяють росту волосся.
Єдиними горіхами, в яких є вищезазначені омега-3 жирні кислоти, є волоські. Так що не забувайте вживати їх.
При свербінні шкіри голови і лупи організму не вистачає бета-каротину. Його можна знайти в солодкій картоплі, моркві, гарбузі, дині, абрикосах.
Яйця постачають нас білком і основними мінералами, такими як цинк, сірка, залізо і селена. Їх потрібно вживати регулярно, щоб запобігти випаданню волосся і ослаблення волосяних цибулин. Також зберегти здоров'я волосяних фолікул допомагає шпинат.
У численних косметичних засобах для волосся ви можете знайти вітамін В5. У продуктах ж він міститься в нежирному сирі, грецькому йогурті і знежиреному молоці.
У чорниці міститься багато вітаміну С. При ламкості волосся споживати її просто необхідно.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости