Home Здоровое питание Продукти, які підвищують ефективність спортивних тренувань
Продукти, які підвищують ефективність спортивних тренувань
11.04.2014 19:46

Займаєтеся в спортзалі і хочете швидше добитися гарної форми тіла? Тоді вам слід ретельніше піклуватися про свій раціон харчування і включити в нього продукти, які можуть підвищити ефективність ваших тренувань.
Безсумнівно на першому місці стоїть вода. Брак води в організмі до, під час і після спортивних тренувань загрожує зневодненням. А це негативно позначиться на вашому самопочутті і фігурі. Не забувайте регулярно вживати воду крім інших напоїв.
Не секрет, що для формування м'язової маси корисні яйця. Білок, який в них міститься, допомагає швидше знайти бажану форму тіла.
Сир дуже корисний, тому що містить казеїн, за допомогою якого може наситити організм надовго. Сир можна їсти на вечерю, щоб забезпечити потік амінокислот у крові протягом ночі.
М'ясо курки та індички багате на білок і при цьому містить небагато калорій. Плюс це ще й смачно.
Ще багато білка міститься в рибі. Також в ній у великій кількості є омега-кислоти, які покращують роботу серця і судин.
Тим, хто хоче наростити м'язову масу, необхідно їсти вівсянку, адже міститься в ній клітковина допомагає домогтися бажаного результату і покращує роботу травної системи.
Солодка картопля є джерелом калію, кальцію, фолієвої кислоти і бета-каротину. Крім цього його можна назвати джерелом вітаміну С.
Низькокалорійний продукт спаржа - просто знахідка для тих, хто дотримується дієти і регулярно тренується. У ній є вітаміни А, С, В1, В20, РР і Е. Також вона допомагає очистити організм від токсинів.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости