Home Здоровое питание Що таке Суперфуд і навіщо його їсти?
Що таке Суперфуд і навіщо його їсти?
22.04.2014 20:17

Здорове харчування встигло стати для багатьох нав'язливою ідеєю. Здається, що кожен день придумують нові дієти і системи споживання. Тепер новим трендом у цьому питанні є «еко-харчування» і Суперфуд. Пора б познайомитися з цими незрозумілими словами ближче.
Суперфуд перекладається як суперїда. До неї відносять продукти, які містять підвищену кількість корисних властивостей. Сюди відносять насіння, корінці, водорості, ягоди та інші частини рослин, які можна вживати як в натуральному вигляді, так і в якості соків, порошків і витяжок. Перевага такої їжі в тому, що вона повністю натуральна і не проходила жодної хімічної обробки.
Фактично, Суперфудом можна вважати будь-який продукт, який багатий на вітаміни і мінерали і є повністю натуральним. Так що кріп з бабусиного городу - тепер уже Суперфуд.
Дієтологи виступають тільки «за» вживання такої їжі. Тільки необхідно бути акуратними з багатьма заморськими продуктами, які можуть не тільки принести користь, але й викликати алергію з незвички. До таких продуктів можна віднести спіруліну (синьо -зелена водорость, яка дає організму всі необхідні для життєдіяльності речовини), ягоди годжі («еліксир молодості»), алое, насіння сальбен, сирі какао-боби і вітграсс або зелені паростки пшениці.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости