Home Здоровое питание Як вийти з посту без шкоди для організму?
Як вийти з посту без шкоди для організму?
22.04.2014 20:41

Великий піст є непростим випробуванням для людини, як в духовному, так і фізіологічному сенсі. Тих, хто постив до Воскресіння Христа, очікує ще один важливий момент - вихід з поста, який необхідно проводити правильно, щоб не нашкодити своєму організму.
Звичайно, в перший день свята дуже складно не піддатися всім смачним спокусам, але ми знаємо які наслідки це може мати. Дієтологи кажуть, що чим довше людина утримується від їжі тваринного походження, тим довше у нього повинен бути період повернення до звичного харчування.
Як би вам цього не хотілося, на перший час краще утримуватися від вживання жирного м'яса. Його можна з'їсти хіба що в дуже невеликій кількості. Вводити тваринний білок в організм необхідно поступово і краще починати це робити з нежирних курячих бульйонів, невеликої кількості яєць і птиці.
Перші два тижні після посту готуйте їжу з мінімальним вмістом жиру. Корисною в цей період буде червона риба. Її білок набагато легше засвоюється організмом ніж м'ясний.
Що ж стосується алкоголю, то з ним також краще не експериментувати. За час посту ваша печінка зменшила вироблення ферменту, який бере участь у розщепленні алкоголю. Випийте краще келих сухого вина і на цьому обмежте вживання алкоголю за святковим столом.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости