Home Здоровое питание Продукти, які допомагають швидко усунути тяжкість в організмі
Продукти, які допомагають швидко усунути тяжкість в організмі
24.04.2014 16:41

Підготовка до літа повинна починатися з очищення організму. Ми пропонуємо вам не обмежувати сильно свій раціон, а просто доповнити його такими продуктами, які швидко позбавлять вас від тяжкості та очистять організм.
Насамперед прикупіть качан капусти. У ній містяться антиоксидантні сполуки, які чудово очищають печінку від шлаків. Також капуста корисна тим, хто курить, так як добре бореться з сполуками тютюнового диму. Добре чистить печінку і буряк. Крім того, він зберігає в нормі кислотно-лужний баланс крові.
Позбутися від кишкових паразитів і вірусів вам допоможе часник. Його рекомендують ще для зниження артеріального тиску і в якості профілактики розвитку тромбів.
Очистити кишечник і збалансувати рівень цукру в крові допомагають бобові: горох, квасоля, сочевиця. Такий же ефект має мигдаль. Плюс він позбавляє організм від холестерину.
Дуже корисно приймати лляне масло або сім'я. Ці продукти підвищують працездатність мозку і підвищують захисні функції організму.
Лохина містить в собі природний аспірин, який бориться з хронічними запаленнями. При інфекціях в сечостатевих шляхах лохина діє як антибіотик. Схожий ефект надає журавлина. Ця ягода також вважається хорошим противірусним засобом.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости